Náš blog :) Vítej mutantíku

3. part -Doruhausu ~Sny, či realita~

14. března 2014 v 21:58 | Rei~ |  Doruhausu- Série by Rei~
Tohle bylo nemožné.. Fuko.. Co jsi to udělala? Jak jsi to dokázala? Co se to děje? Na tohle by se Reina nejradši zeptala, ale nemůže. Nemůže pohnout absolutně ničím. Možná měla vidiny.. ne, to ne.. tak co to sakra bylo? Reina na tyhle pohádky nevěří. Ale tohle není pohádka, nýbrž krutá realita.


,,Fuko.. " Reina nevěděla, co má říct. Celá se chvěla a stále pozorovala místo, na kterém ještě před chvílí byl třpytivý kruh.
,, Ano? Už mi věříš, že? " usmála se vítězně a přešla blíž k Reině.
,, Správně, tohle je ta ,moc, o které jsem mluvila. " zašeptala k ní.
Reina ani nemrkala. Když se pomalu začala vracet do původního stavu, zvedla hlavu k Fuko a protáhla smutně svůj obličej.
,, Co to bylo? " špitla Reina a sesypala se na židli. Vypadala spíš jako hadrová panenka než jako člověk. Fuko se znova jen mile usmála a zvedla Reinu za ruku. Snažila se jí přemístit na postel, takže ji jedním pohybem nadzvedla a potom převrátila k posteli. Když si Reina sedla, Fuko si sedla vedle ní.
,,Rontadero. To bylo Rontadero. '' Fuko položila svoji ruku na Reinino pravé rameno. ,,Jedno ze zaklínadel. Chceš vědět k čemu je dobré? '' Reina nic neříkala. ,,Určitě jo, v budoucnu se ti bude hodit!'' zasmála se Fuko a začala. ,,Když vyvoláš Rontadero, objeví se před tebou kruh ze zrnek třpytků.."
Takže třpytky, žádný prach, řekla si Reina v duchu.
,,a uprostřed hvězda. Uprostřed hvězdy zase maličké kolečko, ze kterého se vytvoří modrý blesk. Stačí jen namířit a bum! Je to sice skvělé při boji, ale přivolání trvá dlouho, takže tu záleží spíše na účinnosti, než na rychlosti. Může ti pomoct, když jsi někde svázaná a potřebuješ pomoct, nebo když potřebuješ něco probourat." vysvětlovala Fuko, zatím co Reina se stále snažila vzpamatovat z nedávného zážitku.
,,Já to pořád nechápu.. určitě to je jen sen.. nebo jsem na silných drogách." Reina se potichu zasmála.
,, To určitě nejsi. A sen to také není, takže nezbývá nic jiného, než realita.. " Fuko zavřela oči a usmála se.
,, Tahle realita je ale jiná. My jsme Doruhausu. A ty patříš k nám."
,,Doruhausu? Jako dům panenek? " usmála se Reina na Fuko. Vzpamatovala se, už byla zase při všech smyslech. Nevěděla, proč tomu všemu věří.. neví proč, ale něco jí říká, že tohle pravda rozhodně je.
,,Správně. Pojmenoval to takhle jeden ze členů, ale to už je hodně dávno. V tu dobu jsem tam ještě nebyla.. " zasněně se koukla nad sebe. Znovu nastalo to ticho, ale bylo jinačí, než to na začátku. Tohle bylo naopak příjemné a uklidňující.
,,Nechám tě si to rozmyslet, čas máš do zítřejšího dne. Když řekneš ano, zítra přijd' do parku ve tři hodiny, potom ti vysvětlím více a seznámím tě se základy. Na stěhování zbývá mnoho času.. " Fuko vstala. Místo nepatřičného výrazu jako vždy ted' vypadala jinak. Zodpovědný výraz jí panoval na mladém obličeji jako král. Reina ji takhle ještě nikdy neviděla.
,,Ahoj, Reino. Tak zítra! " mrkla na Reinu a zmizela za dveřmi. Když se Reina rozeběhla za ní, Fuko už byla dávno za vchodovými dveřmi.
,,Rychlá... " zírala Reina. Po chvilce se vrátila do pokoje a psychickou vyčerpaností se svalila na postel. Nezmohla se na jediný pohyb. Fyzicky by dokázala uzvednout i stůl, ale psychickou stránkou se zmohla sotva na mrkání. Nechápala to. Všechno se to stalo tak rychle, a Fuko jí toho řekla hodně málo, aby dokázala pochopit alespoň pochytit o co tu vlastně šlo... Reina se zamyslela.. že by na něco zapomněla? ... Akio! No jasně, brášku už tu dlouho neviděla.
,,Sakra! Akio.. " vymrštila se z postele a běžela do jeho pokoje. Když prolomila dveře a vlítla do jeho pokoje, nic ji nepřekvapilo. Právě naopak, bylo to normální, jako vždy. Akio zahlcený jeho vlastníma slinama tvrdě chrápal na jeho posteli. Ble.. znechuceně se na něj podívala, pak se otočila a pomalu odešla zpět do pokoje. Co má jen dělat? Prolétlo jí hlavou, když znova dolehla na postel.
Je to všechno šílené. Dokonce ji napadlo, že ji Fuko celou dobu jen podvádí a v parku jí chce něco udělat, ale jak by to vysvětlovalo to kouzlo? Ne, to je blbost, Reina je prostě moc opatrná..
Reina už by toho víc nevydržela. Usnula hned, a spala dále tvrdým spánkem...
Ve snech se jí vše promítalo, jako na filmové pásce. Od začátku, co Fuko spatřila poprvé, až po dnešní podvečer, kdy Fuko odešla. Stále kolem sebe slyšela různé části vět. Jsi vyvolená, zítra přijd', budeš to potřebovat, Rontadero..volný pád... Tento sen byl zvláštní, ale i hezký. Něvěděla, v čem tkví to tajemství. Ale vše se dozví zítra, až přijde za Fuko. Nechce za ní jít kvůli ,jedinečnosti, sebe sama, chce tam jít kvůli... proč tam vlastně chce? To neví. Ale na tohle ted' není nejlepší čas, ted' je čas na klidn spánek.. a sny.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Virtuální placák! :D

*Plesk*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama