Náš blog :) Vítej mutantíku

Top four yanderes :P

4. března 2014 v 20:11 | Rei~ |  Prostě Rei~
Když jsem dneska přemýšlel o mých oblíbených anime/mlp charakterů, všiml jsem si, že všechny holky mají něco společného- Všechny jsou to yandere postavy :D

Yandere jsou zpočátku milé, jemné a milující, ale z různých důvodů (a často zároveň i kvůli nějakému hluboko skrytému psychickému traumatu) se časem stanou nestálé, nepříčetné až brutální. V konečném výsledku nemusí být ani nouze o nějakou tu mrtvolu.

Takže tu mám moje čtyři nejoblíbenější yandere postavy- Rena Ryuugu, Yuno Gasai, Pinkamena Diane Pie (Pinkie Pie) a Lucy (Nyu).


Jako první tu mám jako ukázku Renu Ryuugu ( Nahoře) a Yuno Gasai ( Dole) .

Rena Ryuugu- O Reinině minulosti je známo to, že se narodila v Hinamizawě, ale jako malá se s rodinou odstěhovali do města. Její původní jméno bylo "Reina". Když Reina začala chodit do školy, po čase se s ní začaly dít zvláštní věci. Jednou z nevysvětlitelného důvodu rozmlátila všechna okna ve školní budově baseballovou pálkou. Údajně při tom byli zraněni tři žáci. Při výslehu se chovala nepříčetně, a dokola mumlala něco ve smyslu, že ji někdo sleduje, že je s ní každou vteřinu.. Po této události se rodina Ryuuguu přestěhovala zpět do Hinamizawy a Rena, jak si začala říkat, začala podle jejích slov žít nový život. Podle jejího mínění ji neustále sledují nějaké kroky a ona věří, že je to Hinamizawský bůh Oyashiro-sama. V krvi má nebezpečtné parazity, které mnoho lidí pokládá za Hinamizawský syndrom.Rena má na kontě již několik vražd ze "zoufalství" zapříčiněné právě parazity, obvykle zabíjí baseballovou pálkou, ale nejčastěji sekáčkem. Obvykle nasadí mrtvý, neobyčejně ledový tón hlasu a obličeje.

Chudinka moje Rena :'3 Moje nejoblíbenější postava, jak yandere, tak i obecně. Je to prostě Rena :D

Yuno Gasai- Rena má na kontě již několik vražd ze "zoufalství" zapříčiněné právě parazity, obvykle zabíjí baseballovou pálkou, ale nejčastěji sekáčkem. Obvykle nasadí mrtvý, neobyčejně ledový tón hlasu a obličeje. Prostě badass borka :D Docela jsem se divil, když na začátku anime Mirai Nikki byla taková zlatá, obětavá a kamarádská. Samozřejmě pak přišlo v půlce anime k zvratu. Pro ochranu svého milovaného Yukkiiho by dokázala doslova i zabít.

Yuno byla borka, mno.. :D Ale Yukkiho jsem jí nepřál. Huhe, co by jste také čekali od yaoisty.. :D


Tady máme druhou ukázku super yandere gurls. Pinkamena Diane Pie ( Pinkie Pie) a Lucy/ Nyu.

Pinkie Pie/ Pinkamena Diane Pie- S touhle to je těžký. :D Pravá yanderka je totiž jen ve fanfikcích, v originálním My little pony není tolik zlá, ani psycho :D Ale je to prostě yandere, na tom se musíme shodnout. Jako maličká vyrůstala ve smutku se svojí chudou rodinou. Když objevila své znaménko, její rovné vlasy se načechraly do veselého chumáče a Pinkie je od té doby veselá. Když je v depresích, smutku či jiné negativní náladě, začne vyšilovat a její vzhled se změní do děsivé podoby.

Pinkamena je prostě nejlepší, když je děsivá :D

Nyu/ Lucy- Lucy měla, jako většina dicloniů, těžké dětství. Spolužáci ve školce ji šikanovali, protože byla jiná - měla rohy. Ale ona nikdy neplakala, neřvala, nestěžovala si.Řídila se heslem, že když je někdo nešťastný, potřebuje vidět, že někdo trpí ještě víc než on. V klidu ji udržovala snad jen jedna její spolužačka, která na ní byla milá a jako jediná se s ní přátelila. Ta ale jednou porušila slib, který jí dala, a Lucy se kvůli následkům porušení slibu tak rozezlila, že zabila všechny své přítomné spolužáky. Pak ale potkala Koutu, kterého její rohy naopak uchvátily. Stali se přáteli. Časem se do sebe zamilovali. Jejich dobrý vztah ale zpřetrhala nepříjemná událost. Kouta Lucy řekl, že slíbil příbuznému, že s ním půjde na festival. Lucy se zeptala, zda je příbuzný žena nebo muž, a aby nežárlila, Kouta zalhal a řekl, že muž. Pravda ale byla, že tam šel se svou sestřenicí Yukou, která ho milovala. Lucy je ale tajně sledovala. Koutu tam viděla s jeho sestřenkou. Popadl ji amok a pozabíjela mnoho lidí na festivalu. Později ve vlaku zabila ještě Koutova otce a sestru.

Lucy je moje druhá nejoblíbenější yandere hned po Reně. Miluju nadpřirozené síly, a Lucy je dokázala pořádně využít 3:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ASninnapyngeah ASninnapyngeah | E-mail | Web | Pondělí v 12:47 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment  robuste  votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  determination  pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  moelle  bat, il pompe le sang  tout au long vos arteres a la  prendre facilement  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commander-cialis-canada/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama